Nasza Kancelaria Adwokacka jest stosunkowo młodym, niemniej niezmiernie dynamicznie rozwijającym się podmiotem na rynku usług prawnych. Założycielem kancelarii jest Adwokat Bartosz Henryk Ołowski – Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego. Studiował prawo kanoniczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie w 2006 roku obronił pracę magisterską z wynikiem bardzo dobrym.

Następnie w roku 2007 rozpoczął aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie, którą ukończył z wynikiem pozytywnym. Po złożeniu egzaminu radcowskiego, pracował jako radca prawny, prowadząc indywidualną Kancelarię prawną w Warszawie. Obecnie Bartosz Ołowski jest adwokatem, wpisanym na listę adwokatów Izby Adwokackiej w Warszawie.

Adwokat Bartosz Ołowski posiada bogate doświadczenie zawodowe – pracował m.in. w Kancelarii Notarialnej, Kancelarii Radcy Prawnego oraz współpracował z wieloma podmiotami działającymi na rynku nieruchomości oraz w branży rolniczej, praktykując w jednej z czołowych firm w tej dziedzinie.

Od ponad pięciu lat prowadził własną działalność gospodarczą, związaną m.in. z udzielaniem porad prawnych.

Obecnie w Kancelarii Adwokackiej w Warszawie Adwokat Bartosz Ołowski zajmuje się świadczeniem kompleksowej pomocy prawnej, obejmującej usługi prawne w szerokim zakresie, skierowane zarówno dla podmiotów indywidualnych, jak i instytucjonalnych.

Adwokat Bartosz Henryk Ołowski zajmuje się głównie sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa spółek handlowych, prawa spadkowego, a także prawa lokalowego. Kancelaria Adwokata Bartosza Ołowskiego specjalizuje się zwłaszcza w sprawach rodzinnych, spadkowych, jak również w sprawach odszkodowawczych oraz w sprawach pracowniczych związanych z prawem pracy i ubezpieczeń społecznych.

Adwokaci kancelarii występują jako pełnomocnicy procesowi w sprawach sądowych, zarówno przed sądami powszechnymi wszystkich instancji, sądami arbitrażowymi, jak i sądami administracyjnymi.

Ponadto Kancelaria Adwokacka w Warszawie udziela swoim Klientom kompleksowych porad prawnych, obejmujących wszystkie dziedziny prawa, przygotowuje opinie prawne, sporządza pisma procesowe, projekty umów itd. Kancelaria bierze także udział w negocjacjach.

Nasi prawnicy gwarantują pełne zaangażowanie i profesjonalne podejście do każdej sprawy powierzonej przez Klienta. Przekłada się to bezpośrednio na wysoką jakość świadczonych przez nas usług oraz satysfakcję naszych Klientów.

Honorarium również ustalamy indywidualnie dla Klienta, w zależności od stopnia zawiłości danej sprawy oraz od nakładu pracy Adwokata.

Ceny jednak nie są wygórowane.

Zapraszamy zatem do skorzystania z naszych usług!